facebook Dobratická 525, Praha 9 - Letňany
Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Stávka pedagogických i nepedagogických pracovníků školních zařízení 27.11. 2023

Stávka pedagogických i nepedagogických pracovníků školních zařízení 27.11. 2023Letňanské základní a mateřské školy včetně jídelen se chystají připojit k celostátní stávce 27.11.2023 za zlepšení úrovně a kvality českého školství, dlouhodobého systematického řešení problematických otázek, zejména těch vyvolaných inkluzí, a zajištění odpovídajících pracovních podmínek pedagogických i nepedagogických pracovníků. Na schůzce s vedením radnice o úmyslu jednotně informovali ředitelé školních zařízení městské části Praha 18.

Cílem stávky je zajištění takových podmínek, které umožní vzdělávat naše děti na vysoké úrovni, v čistém prostředí, kde jim nechybí potřebné zázemím, kvalitní strava a kvalifikovaní odborníci na všech pozicích, což v současné době, kdy chybí nejen koncepční řešení klíčových otázek, ale zejména finanční prostředky, bohužel není udržitelné.

Zda se stávka opravdu uskuteční, záleží na výsledcích vládních jednání. V případě, že se panu Mikuláši Bekovi, ministrovi školství, podaří vyjednat požadované finanční prostředky a řešení předložených otázek, nebudou školy a školská zařízení k tomuto kroku nucena. Konečné rozhodnutí o účasti ve stávce padne ve středu 22.11.2023.


     Žáci byli poučeni o přísném zákazu vstupu na staveniště v areálu školy z důvodu přístavby pavilonu u ZŠ Tupolevova. 23.1.2018 

 

28. 5. Vilém

Zítra: Maxmilián

OD ROKU 2016 JE ZŘÍZEN HUMANITÁRNÍ FOND MČ PRAHA 18. PRAVIDLA  - ŽÁDOST PRO POSKYTNUTÍ POMOCI Z TOHOTO FONDU NALEZNETE NA PODATELNĚ ÚŘADU MČ PRAHA 18

 

Návštěvnost stránek

1169598