Základní škola Tupolevova facebook Dobratická 525, Praha 9 - Letňany

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Výuka > Google - Školní žákovský email

Školní žákovský email

Od školního roku 2019/2020 je naše základní škola licencovanou a autorizovanou školní vzdělávací institucí firmy Google.

Jedná se o balíček aplikací G SUITE!

Přihlášení probíhá jako do Gmailu: Pro přihlášení klikni na mě!

G-suite-300x188.png

Z toho důvodu je každému žákovi či žákyni od 5. ročníku výše zřízen školní email ve tvaru prijmeni.jmeno@zstupolevova.cz, a to pro vzdělávací potřeby a komunikaci žáka či žákyně s vyučujícím. Tento email bude mít žák či žákyně po celou dobu studia na naší škole, poté bude deaktivován. Získáním tohoto školního žákovského emailu získáte možnost využití aplikací, které pro běžné uživatele nejsou dostupné nebo jejich funkce jsou omezeny. Využití nalezneme např. u aplikace Google Classroom nebo cloudového uložiště Google Disk, kde úložný prostor je neomezený.

Přihlašování probíhá přes přihlašovací stránku do Gmailu. Více informací obdržíte v září na prvních třídních schůzkách.

V případě obnovy přihlašovacích údajů nebo jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu zbynek.lukas@zstupolevova.cz. Nutno však psát z autorizovaného emailu uvedeného u Vašeho jména v systému školy.

                                                                                                                          ICT koordinátor Mgr. Zbyněk Lukáš

 

     Žáci byli poučeni o přísném zákazu vstupu na staveniště v areálu školy z důvodu přístavby pavilonu u ZŠ Tupolevova. 23.1.2018 

 

29. 11. Zina

Zítra: Ondřej

OD ROKU 2016 JE ZŘÍZEN HUMANITÁRNÍ FOND MČ PRAHA 18. PRAVIDLA  - ŽÁDOST PRO POSKYTNUTÍ POMOCI Z TOHOTO FONDU NALEZNETE NA PODATELNĚ ÚŘADU MČ PRAHA 18

 

Návštěvnost stránek

1131559