TREFA - druhé číslo

 

TREFA - druhé číslo (pro zobrazení klikněte)

 

Zdravím všechny čtenáře TREFY!

 Těší mě, že další číslo Trefy (druhé) je opět plné vašich článků, básniček a jako výtvarník oceňuji množství vašich kreseb a fotografií.

Se zaujetím jsem si přečetl všechny články a žasnu, co vše je možné provádět na škole v přírodě nebo o přestávkách. Maminky alespoň vědí co děláte s řízky, které vám pracně v předvečer odjezdu na školu v přírodě smaží. Stejně tak mě zaujalo házení vybavením hotelu po spolubydlících.

Abych vám z „dlouhé noci“ neudělal „dlouhý odpoledne“ …na školňáku!

Když už jsme u školního hřiště,  po zimě je celé neupravené, pokusme se společně jej co nejrychleji uklidit, abyste je  mohli co nejdřív plně využívat.

Zároveň se v části areálu připravuje nová zóna odpočinku, kterou společně s veřejností budeme využívat. Jistě jste si všimli nových chodníčků a nebo alespoň bagrů a náklaďáků na školním hřišti. Už to bude hotové, přesto buďte opatrní,  jako jsou opatrní řidiči těžké techniky.

S jarními aktivitami je spojena každoroční „akce Basket“. I letos budeme poskytovat ubytování sportovcům, a tak i vy se tradičně zapojíte do příprav před velikonočními svátky. Jarní motivy – výzdoba prvního stupně po škole je  moc pěkná. Stejně tak „anatomie pro začátečníky“ na chodbě do školní družiny. Jen tak dál!

 S jarem přichází dobrá nálada, užívejte si ji.

Na závěr vás chci všechny vybídnout k obezřetnosti a opatrnosti (tak jak vás společně s rodiči učíme už odmalička). Myslete na svoji bezpečnost a nedávejte se do hovorů s cizími lidmi, nechoďte s nimi nikam mimo veřejnost, nenastupujte sami do výtahů, cizích aut… jistě tušíte, co mám na mysli. Všichni dospělí lidé nejsou hodní jako vaši rodiče nebo vaši učitelé.

Hezké jaro!

                                                                                                                                            Pan ředitel

 

 

 

Menu

ŠVP Šumava

hotel Kodrea

2. stupeň

Všichni v pořádku dorazili na školu v přírodě a těší se na týden, který mají před sebou.

(pátek 15.6.2018 12:45)

 

     Žáci byli poučeni o přísném zákazu vstupu na staveniště v areálu školy z důvodu přístavby pavilonu u ZŠ Tupolevova. 23.1.2018 

 

21. 6. Alois

Zítra: Pavla

OD ROKU 2016 JE ZŘÍZEN HUMANITÁRNÍ FOND MČ PRAHA 18. PRAVIDLA  - ŽÁDOST PRO POSKYTNUTÍ POMOCI Z TOHOTO FONDU NALEZNETE NA PODATELNĚ ÚŘADU MČ PRAHA 18

 

Návštěvnost stránek

667277